– Forferdelig vondt og veldig deilig

Rullefavoritter: Dette er yndlingsøkta til everesting-generalen Stein Magnus Olafsrud.

Sist oppdatert: 5. mars 2019 kl 07.00
GODT VONDT: Stein Magnus Olafsrud er kjent for å legge til rette for at andre skal slite maks, men er ikke fremmed for å ta i selv.
GODT VONDT: Stein Magnus Olafsrud er kjent for å legge til rette for at andre skal slite maks, men er ikke fremmed for å ta i selv.
Lesetid: 4 minutter

Stein Magnus Olafsrud kjent for å legge til rette for at andre skal få ut tatt seg maksimalt ut, blant annet som rittleder for den årlige everesting-konkurransen Hope Challenge i Oslo.

– Jeg vet hva heftige utfordringer gjør med meg, og jeg digger å skape arenaer hvor både drevne og uerfarne kan få utfordret seg selv på måter de ikke trodde var mulig. Å tilrettelegge for at mennesker skal bryte nye grenser, motiverer meg. I tillegg til å hjelpe mennesker å flytte egne grenser er arrangementene jeg arrangerer med på å forandre menneskers liv gjennom arbeidet Hope for Justice utretter. Dette fyller meg med energi, sier han. 

Allerede abonnent?  

Med magasinKun digitalt
99 kr/md i 12 md*
+ 8 utgaver av Fri Flyt magasin
119 kr/md i 3 md*
+ 2 utgaver av Fri Flyt magasin

*Forutsetter 6 eller 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden. Fornyes automatisk hver måned etter bindingstiden.

Er du under 28 år?

Da får du halv pris på Fri Flyt.

Slik fungerer det:Betal med Vipps, del fødselsdatoen din med oss og få halv pris fram til du fyller 28 år. Når du har fylt 28 år endrer vi til vanlig pris, og sender deg et varsel i forkant.

Alle abonnement fornyes automatisk til ordinærpris. Kanseller når du vil, men senest 48 timer før fornyelse. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

 

Landevei.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalist: Knut Andreas Lone | Journalist: Henrik Alpers |

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen