Lupine SL Mono er kanskje den mest strøkne sykkellykten vi har sett

De er gode på råkraftige og sterke hodelykter og sykkellys. Men hvordan går det når lysmesterne i Lupine skal lage noe som er lite, kompakt og .. fortsatt dyrt? SL Mono er en av markedets mest spennende lykter. 

Sist oppdatert: 21. oktober 2024 kl 06.00
lupine sl mono sykkellykt
SÆRKLASSE: Sjelden har vi sett en så pen sykkellykt montert før. Men er det bare all looks, og lite funksjon? Foto: Kristoffer H. Kippernes.
Lupine SL Mono
  • Pris: 2 799 kroner

  • Vekt: 151 gram

  • Totalvekt: 171 gram

  • Oppgitt lysstyrke maks: 700

  • Lader: USB C

  • Lupine

Du kjenner kanskje Lupine best fra før som den tyske fabrikanten som lager vanvittig kraftige og solide hodelykter, som leverer til både privatpersoner og politiet og forsvaret. 

Så hvis du rynker litt på nesa når vi her drar fram en liten krabat som «bare» leverer sparsommelige 700 lumen lysstyrke - det er helt greit. 

Allerede abonnent?  

Landevei er Norges største og beste sykkelnettsted

OrdinærUnder 28 år
Digital tilgang
69 kr/md i 12 md*
129 kr/md - ingen bindingstid
Med magasin
99 kr/md i 12 md*
+ 5 utgaver av Fri Flyt magasin

*Forutsetter 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden.

Alle abonnement fornyes automatisk. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

 

Landevei.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalist: Knut Andreas Lone |

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen