Uke to er i gang - her er Tourmanager-tipsene

Dette er rytterne du må ha på laget ditt på Tourmanager til andre uke i Tour de France.

Sist oppdatert: 12. juli 2022 kl 09.38
REVANSJELYSTEN: Vi tipper Lennard Kämna er ekstra gira på etappeseier de  neste dagene. Foto: Cor Vos
REVANSJELYSTEN: Vi tipper Lennard Kämna er ekstra gira på etappeseier de neste dagene. Foto: Cor Vos
Lesetid: 5 minutter

Etter en herlig start i Danmark har Tour-feltet endelig begynt å bevege seg inn i fjellene, og i morgen begynner en herlig rekke med tre tøffe etapper i Alpene. Før vi gyver løs med våre beste Tourmanagertips for rittets andre uke minner vi om vår egen Landevei-liga, som du joiner med koden JVHMUGTZ.

En av rittets største overraskelser så langt må kunne sies å være at ingen av rytterne testet positivt for covid-19 i forbindelse med den andre hviledagen. Det etter at vår egen Vegard Stake Laengen, Geoffrey Bouchard og Guillaume Martin i tur og orden måtte pakke kofferten på grunn av positive tester de siste dagene.

Allerede abonnent?  

Med magasinKun digitalt
99 kr/md i 12 md*
+ 8 utgaver av Fri Flyt magasin
119 kr/md i 3 md*
+ 2 utgaver av Fri Flyt magasin

*Forutsetter 6 eller 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden. Fornyes automatisk hver måned etter bindingstiden.

Er du under 28 år?

Da får du halv pris på Fri Flyt.

Slik fungerer det:Betal med Vipps, del fødselsdatoen din med oss og få halv pris fram til du fyller 28 år. Når du har fylt 28 år endrer vi til vanlig pris, og sender deg et varsel i forkant.

Alle abonnement fornyes automatisk til ordinærpris. Kanseller når du vil, men senest 48 timer før fornyelse. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

 

Landevei.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalist: Knut Andreas Lone | Journalist: Henrik Alpers |

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen